Otázky a odpovede.

Umiestnenie?

Vstavané skrine nájdeme v bežných domácnostiach na chodbe alebo v spálni dokonca aj v obývačke. Je to praktické využitie ináč prázdneho priestoru. Moderní architekti už počítajú so vstavanými skriňami a vo svojich projektoch tvoria pre ne rôzne výklenky. Nič vám však nebráni umiestniť vstavanú skriňu do šatníka, do pivnice alebo do podkrovia.

Aké rozmery?

V tomto prípade nás obmedzuje len priestor, ktorý je k dispozícii. Ideálna vstavaná skriňa zaberie miesto medzi dvomi stenami a je vysoká až po strop. Vstavaná skriňa nemá limit na žiaden rozmer.

Poličky alebo vešiaky?

Vstavané skrine majú interiér prekrytý posuvnými dverami. Je na vás čo všetko, ale najmä ako chcete v skrini ukladať: 
-zásuvky na drobnosti /ponožky, spodné prádlo.../
- otvorený priestor s vešiakmi
- alebo len poličky
- alebo kombinácia všetkých možností 
Úplne hore býva jedna polica, cez celú skriňu kam uložíte aj nepotrebné veci, ktoré použijete len pár krát za rok. 

Aký materiál /dizajn/?

Vstavané skrine sú k dispozícii v rôznych tvaroch a materiáloch, ktoré spolu harmonizujú v nečakaných kombináciách. Zrkadlá rozšíria opticky priestor a dodajú vašej izbe viac svetla. Na zväčšenie priestoru sa používajú svetlé farby a na zútulnenie tmavé, farby. Určite by ste mali myslieť aj na celkové zladenie s podlahou a ostatným nábytkom v priestore. Nie je jednoduché a trvá to viac času, ale určite to oceníte v budúcnosti. Najlepšie je obrátiť sa na profesionálov, najmä na interiérových architektov.